JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Prodej Zámku Stružná

Popis nemovitosti:

 

Nebízíme k prodeji Zámek Stružná v obci Stružná nedaleko Karlových Varů. Zámek je architektonickou památkou a typem se řadí  mezi panská sídla. Vznikl přibližně před rokem 1598.

 

Zámek je pozdněrenesanční, barokně a pseudorenesančně přestavěný. Původní architekt není známý, stavebníkem byl Linhart Colonna z Felsu.

 

Cena: 5.300.000 eur

 

Číst dál: Prodej Zámku Stružná

Prodej zemědělské usedlosti

Popis nemovistosti:

 

Zemědělská usedlost o celkové rozloze 5675m2. Součásti pozemku jsou dva obytné domy, hospodářské prostory, stodola, klenutá stál, sklep, dvůr se studnou, louka,menší rybník a pole. Hospodářství je delší dobu neudržované a proto je nutná rekonstrukce. Statika a střechy jsou v pořádku. Statek je starý přibližně 100 let.Nachází se v obci Suchdol nad Lužnicí kousek od města Třeboně. Jednou z výhod je například původní pec na pečení chleba.Na statku může být obnovena zemědělská činnost, zároveň je to místo vhodné pro život, nebo občasnou rekreaci.

 

Cena za nemovitost je 2.990.000,- Kč

 

Číst dál: Prodej zemědělské...