JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Krátkodobý pronájem ,,Světlana"

Popis nemovitosti:

 

Nabízíme krátkodobý pronájem luxusního apartmánu Světlana. Nachází se na Krále Jiřího 15 v Karlových Varech. K dispozici je i parkoviště s parkovným 7 euro na den. U apartmánu se nachází zahrada. Je zde ložnice s dětskou postýlkou a jednou přistýlkou. Jsou zde dvě koupelny.

 

 

Cena pronájmu: 120 euro na den pro 2 osoby(každá další osoba 25euro/den)

Číst dál: Krátkodobý...