JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Pronájem garáže - Karlovy Vary ve VIP zóně

Lokalita: Krále Jiřího, Karlovy Vary

Pronájem garáže v lázeňské zóně. 

 

Nabízíme do pronájmu řadovou garáž v Karlových Varech, ulice Krále Jiřího. Garáž je zděná, pod uzamčením. Pronájem nabízíme i krátkodobý v hodnotě 150,-Kč/den.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://jargengroup.cz/images/Pronajemgaraze07

 

Číslo zakázky: ID - 7