JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Prodej chata u Sokolova

Popis nemovitosti

Prodej chaty pro kutily v okrese Sokolov, nádherná příroda.

Nabízíme prodej pozemku  samostatně stojící patrovou stavbu s podkrovím, ev.č. 7, která se nachází v okrese Sokolov, k.ú. Novina. Objekt má tři pokoje.  V cihlovém přízemí je obytná místnost s vestavěným krbem, kamny, betonovou podlahou a dřevěným schodištěm do prvního patra, zde je k dispozici pokoj se vstupem na balkon bez zábradlí. V podkroví je menší ložnice. Pozemek je pouze pod chatou, další pozemek je lesů. K chatě nevedou inženýrské sítě. Na pozemku je postavena garáž a dílna, ty také stojí na pozemku lesů.  Užitná plocha chaty je 60 m², podlahová plocha 50 m² a plocha pozemku 36 m².
Chata je vhodná k rekreaci. V okolí je nádherná příroda a pohodoví sousedé, kteří toto místo milují už skoro 60 let.
Ze Sokolova je to pouze 6 minut a z Karlových Varů cca 22km.
Rádi Vám sdělíme více informací.

Cena: 650.000,- Kč