JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Prodej nebytového prostoru, Mariánské Lázně

Popis nemovitosti:

 

Lokalita: Mariánské Lázně, ulice Ruská

 

Nabízíme na prodej nový komerční prostor v centru Mariánských Lázní, ul. Ruská. Umístěn v přízemí Rezidence Pyramida, která patří mezi nejkrásnější bytové domy zdobící velmi navštěvované a turisty oblíbené území lázeňského města. Dispozičně se jedná o 1+kk, celková plocha je 66,23 m2, z toho komerční plocha 42,04 m2, zázemí 10,38 m2, předsíň 1,72 m2, WC 1,65 m2, chodba 10,44 m2. Možnost koupě také vedlejšího komerčního prostoru 1+kk s celkovou plochou 81,42 m2 . Jedná se o polohově ideální místo s možností využití jako sídlo firmy, kanceláře, ordinace, zdravotní služby apod.

 

Cena: 5 699 000,- Kč

 

 

Veškerá potřebná občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti v okolí (Základní škola,Střední školy,školky, nákupní střediska-Kaufland, Plus, Lidl, Delvita, lékařský dům, restaurace, v blízké vzdálenosti jsou vyhlášené městské promenádní parky.
Nabízíme i k prodeji výběr parkování ze 49 parkovacích míst přímo v bytovém domě.

 

  • 101A
  • 102 A
  • pyramida 23_2