JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Prodej hotelu, Karlovy Vary

Popis nemovitosti:

 

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji hotel  nacházející se v samotném centru Karlových Varů. Tento jedinečný komplex sestává ze dvou budov, které s nádvořím propojuje skleněný výtah.

 

Informace o ceně pouze v ralitní kanceláři.

Hotel obsahuje galerii s osvětlenou podlahou (skleněné cihly), restauraci se dvěma sály a dalšími dvěma galeriemi pro 150 zákazníků. Taneční sál restaurace zdobí střecha z barevného skla. Stará budova představuje historickou památku postavenou v letech 1705 až 1709. Tento historický monument, postavený v letech 1705 až 1709, úzce souvisí se zdejším pobytem ruského cara Petra I. (1711 až 1712). Jedná se o jedinou budovu ve městě, jejíž zdi zůstaly neporušené a která reprezentuje typický barokní styl. Do nové budovy se samostatným nákladním a osobním výtahem vede paralelní vchod z horní ulice. Zahrnuje vstup pro zaměstnance, údržbu, dopravní služby aj. Pokoje ve staré budově jsou vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu 18. století. Vybavení pokojů nové budovy tvoří konvenční hotelový nábytek. Součástí komplexu je rovněž nezastavěná plocha o rozměrech cca 385 m² se stavebním povolením a schváleným projektem na výstavbu dalších prostor. Objekt se nalézá v centru Karlových Varů, přímo naproti kamenné kolonádě s minerálními prameny. Oddělení kulturních památek České republiky pečlivě dohlíželo na rekonstrukci budovy, jež skončila v listopadu 2000. Hotel Petr se skládá z následujících částí: příjmová část, restaurace (150 míst) + bar (20 míst) + taneční sál a galerie, letní kavárna (30 míst,funguje v létě, na povolení, naproti objektu), kuchyně, sklad, sociální zařízení, pokoje pro hosty se sociálním zařízením (pro 2 až 7 osob, celková kapacita 33 dospělých, 14 dětí), kanceláře k pronájmu, parkovací místa aj. Celková plocha: 2020 m², z toho komerční část 1300 m², kanceláře 28 m², chodby + schodiště + parkování 540 m², výtahy + rozvodny tepla 83 m², úklidové místnosti + toalety + sklady 69 m².

  • 10
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • bez nzvu