JARGEN GROUP

obchodník s nemovitostmi

JARGEN GROUP pracuje s velmi širokým portfóliem realit. Obvzláště disponuje rozsáhlou velmi zajímavou nabídkou hotelů v Praze a v oblasti lázeňského trojůhelniku Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. K dispozici je i několik developerských projektů,rezidencí, firem i luxusních bytů ve VIP zónách v historických centrech. Ostatně Karlovy Vary jsou sídlem této firmy. Proto se na místním trhu velmi dobře orientuje a tuto znalost využívá jako investiční scout. Svým klientům zprostředkováváme projekční a stavební činnost, rekonstrukce i návrhy a realizace interiérového designu. Také zařizujeme služby související se správou a provozem objektů jako je úklid, ostraha, pojištěni a home management.

Protože většina našich klientů jsou cizinci, zajišťujeme pro ně i právní servis, pomoc při získávání víz, povolení k pobytu, zakládání firem a zastoupení na jednáních komdominia na základě plné moci.

Stavební pozemek se zahradou na Andělské Hoře

Prodej stavebního pozemku se zahradou na Andělské Hoře
Lokalita: Andělská Hora
Nabízíme prodej stavebního pozemku se zahradou, který  je umístěn v obci Andělská Hora v mírně svažitém slunném svahu pod rodinnými domy s  možností napojení na inženýrské sítě.
Pozemky celkem: 39 163 m2. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu.
Cena: 430,-Kč/1m2
 
Číslo zakázky: ID - 13
 
{gallery}StavebnipozemekAndelHora13[/gallery]